Echipă

Președinte OSUT

Bianca-Denisa CERNUȘCĂ

Tel. 0773895790

bianca.cernusca@osut.ro

 

 

 

Vicepreşedinte  

Mădălina PENCIUC

Vicepreşedinte 

Adrian BREHA

Tel. 0724 441 884

madalina@osut.ro

Tel. 0748322663

adrian@osut.ro

Secretar General

Patricia VĂLEANU

Tel.  0769 616 250

patricia.valeanu@osut.ro

 

Coordonator Resurse Umane (HR)

Patricia POPA   

Tel. 0751 550 970                                                      

Coordonator Social-Educaţional-Cercetare (SEC)

Andrei STAN

Tel. 0771 445 100

patricia.popa@osut.ro andrei.stan@osut.ro

 

Coordonator Imagine

Maria MAIER                           

Coordonator Relații Publice (PR)

Andreea JURCA-PANDA

Tel. 0771 706 109

maria@osut.ro

 

Tel. 0747 908 716

andreea@osut.ro

Coordonator IT și Logistică (IT)

Marius-Adrian PINTILIE      

Tel. 0733029018                                               

Coordonator Fundraising (FR)

Alexandra PALADE

Tel. 0747422003

marius@osut.ro alexandra@osut.ro
 

 

                                        

Cenzor OSUT

Nadia TISMĂNARU

 

nadia@osut.ro