Echipă

Președinte OSUT

Ovidiu-Marian BOLDOR

Tel. 0799 983 229

ovidiu@osut.ro

boldor

 

Vicepreşedinte organizare internă și proiecte

Alexandru Daniel-BANDA

Tel:0722 173 392

Vicepreşedinte reprezentare studențească

Bianca Denisa Cernușcă

Tel: 0773895790

alexandru.banda@osut.ro bianca.cernusca@osut.ro

 

Coordonator Fundraising (FR)

Ioan-Viorel NAGHI                            

Coordonator Relații Publice (PR)

Gabriela BARNA

Tel. 0733 923 318

ionuț@osut.ro

Tel. 0726 962 508

gabriela@osut.ro

 

Coordonator Resurse Umane (HR)

Robert Onica                                                          

Coordonator Social-Educaţional-Cercetare (SEC)

Mădălina PENCIUC

robert.onica@osut.ro madalina@osut.ro

 

Coordonator Imagine

David IUGA                                                             

Coordonator IT, Logistică & Patrimoniu (IT)

Alin BĂLUȚOIU

david@osut.ro alin@osut.ro
 

 

Secretar General

Anca CSUTKA

Tel. 0729 346 397

anca@osut.ro

 

Cenzor OSUT

Nadia TISMĂNARU

0769 359 680

nadia@osut.ro