Echipă

Președinte OSUT

Ovidiu-Marian BOLDOR

Tel. 0799 983 229

ovidiu@osut.ro

boldor

 

 

 

Vicepreşedinte  

Bianca Denisa CERNUȘCĂ

Vicepreşedinte 

Ionela-Luiza MARINESCU

Tel. 0733 923 318

bianca.cernusca@osut.ro

Tel. 0762 959 178

ionela@osut.ro

Secretar General

Anca CSUTKĂ

Tel. 0729 346 397

anca@osut.ro

 

Coordonator Resurse Umane (HR)

Robert Onica   

Tel. 0747 843 632                                                       

Coordonator Social-Educaţional-Cercetare (SEC)

Mădălina PENCIUC

Tel. 0724 441 884

robert.onica@osut.ro madalina@osut.ro

 

Coordonator Imagine

Alexandru BORZA                           

Coordonator Relații Publice (PR)

Gabriela BARNA

Tel. 0761620743

alexandru.borza@osut.ro

 

Tel. 0726 962 508

gabriela@osut.ro

Coordonator IT, Logistică & Patrimoniu (IT)

Adrian BREHA       

Tel. 0748322663                                                

Coordonator Fundraising (FR)

Alexandra PALADE

Tel. 0747422003

adrian@osut.ro alexandra@osut.ro
 

 

                                        

Cenzor OSUT

Nadia TISMĂNARU

 

nadia@osut.ro