Echipă

Preşedinte OSUTBogdan CRIȘAN
bogdan.crisan@osut.ro

Tel. 0721 087 469

crisan

Vicepreşedinte OSUT

Anca MIRȚĂU

Vicepreşedinte OSUT

Ovidiu BOLDOR

madalina@osut.ro ovidiu@osut.ro
anca boldor

 

Coordonator Fundraising (FR)

Denisa CHIȘ Alexandra TEACĂ

Coordonator Relații Publice (PR)

Anastasia COSTE

denisa@osut.ro alexandra@osut.ro

Tel. 0729 908 971 Tel. 0741 493 094

anastasia@osut.ro

Tel. 0721 277 248

denisa alexa anastasia

 

Coordonator Resurse Umane (HR)

George BUNESCU

Coordonator Social-Educaţional-Cercetare (SEC)

Nadia TISMĂNARU

george@osut.ro nadia@osut.ro
george nadia

 

Coordonator Imagine

Dragoș SAMOILĂ-MIRUȚĂ

Coordonator IT, Logistică & Patrimoniu (IT)

Sebastian Ioan SUCIU

dragos@osut.ro sebastian@osut.ro
dragos sebi

 

Secretar General

Bianca POPOVICI

bianca@osut.ro

Tel. 0784 355 578

bianca

 

Cenzor OSUT

Gabriel Petrișor ZGOVANCU

petrisor@osut.ro

zgovancu