Echipă

 

Președinte OSUT

Adrian-Alexandru BREHA

Tel. 0748 322 663

adrian@osut.ro

 

 

 

Vicepreşedinte  

Andreea-Raluca ARGEȘEANU

Vicepreşedinte 

Patricia VĂLEANU

Tel. 0746 036 096

andreea.argeseanu@osut.ro

Tel. 0769 616 250

patricia.valeanu@osut.ro

Secretar General

Raul LIMBAN

Tel.  0720 564 803

raul@osut.ro

 

Coordonator Resurse Umane (HR)

Darius-Dragoș ȚEPERDEL

Tel. 0726 062 020                                                      

Coordonator Social-Educaţional-Cercetare (SEC)

Alina IONAȘCU

Tel. 0747 969 949

darius@osut.ro alina@osut.ro

 

Coordonator Imagine

Patricia TORSAN                          

Coordonator Relații Publice (PR)

Cristina ȘERE

Tel. 0729 829 117

patricia.torsan@osut.ro

 

Tel. 0756 775 685

cristina@osut.ro

 

Coordonator IT și Logistică (IT)

Cătălin-Andrei CHIRIȚĂ

Tel. 0767 912 149                                               

Coordonator Fundraising (FR)

Andreea SIMA

Tel. 0742 351 767

catalin@osut.ro andreea.sima@osut.ro
 

 

Cenzor OSUT

Mădălina-Elena PENCIUC

Tel. 0724 441 884                                              

Cenzor OSUT

Ionela-Luiza MARINESCU

Tel. 0762 959 178

madalina@osut.ro ionela@osut.ro