Echipă

Președinte OSUT

Ovidiu BOLDOR

ovidiu@osut.ro

Tel. 0799 983 229

boldor

Vicepreşedinte organizare internă și proiecte

Loredana LUȚESCU

Vicepreşedinte reprezentare studențească

Nadia TISMĂNARU

loredana@osut.ro nadia@osut.ro
nadia

 

Coordonator Fundraising (FR)

Daniel CIOCHINĂ                               

Coordonator Relații Publice (PR)

Anastasia COSTE

daniel@osut.ro

Tel. 0758 040 660

anastasia@osut.ro

Tel. 0786 585 888

Anastasia

 

Coordonator Resurse Umane (HR)

Cristian SURCEL                                                                 

Coordonator Social-Educaţional-Cercetare (SEC)

Valeria CHIORESCU

cristian.surcel@osut.ro valeria@osut.ro
surcel valeria

 

Coordonator Imagine

Gabriel HOANCĂ                                                              

Coordonator IT, Logistică & Patrimoniu (IT)

Cristian CHIRIȚĂ

gabriel@osut.ro cristian.chirita@osut.ro
  chirita

 

Secretar General

Bianca PRISACARĂ

bianca.prisacara@osut.ro

Tel. 0748 798 312

 

Cenzor OSUT

Vasile Viorel Gelatu

vasile@osut.ro

geli