Președinți OSUT

  1. Zsolt Ferencz – martie-septembrie 1990
  2. Claudiu Meissner – septembrie 1990 – mai 1991
  3. Marius Lobază – mai 1991 – mai 1992
  4. Alin Andrei Gorșcovoz – mai 1992 – mai 1993
  5. Doru Creț – mai 1993 – mai 1995
  6. Tiberiu Giucă – mai 1995 – mai 1996
  7. Ovidiu Ciocan – mai 1996 – mai 1997
  8. Dan Lazea – mai 1997 – mai 1998
  9. Florin Godean – mai 1998 – mai 1999
  10. Cornel Huzău – mai 1999 – mai 2001
  11. Felix Toma – mai 2001 – mai 2002
  12. Ciprian Ionuț Baciu – mai 2002 – iunie 2003
  13. Matei Stoica – iunie 2003 – februarie 2004
  14. Laurențiu Nicolae Georgescu – februarie 2004 – mai 2005
  15. Viorel Proteasa – mai 2005 – mai 2006
  16. Vlad Petcu – mai 2006 – mai 2008
  17. Robert Santa – mai 2008 – mai 2009
  18. Ioan Pleș – mai 2009 – mai 2010
  19. Cristian Andrei Panțir – mai 2010 – mai 2011
  20. Anca Maria Babeț – mai 2011 – mai 2013
  21. Vlad-Dan Cherecheș – mai 2013 – iunie 2015
  22. Bogdan-Petru Crișan – iunie 2015 – iunie 2017
  23. Ovidiu-Marian Boldor – iunie 2017 – prezent